Philips 42M2N8900/00, 105,5 cm (41.5"), 3840 x 2160 pixlar, 4K Ultra HD, OLED, 0,1 ms, Vit
Philips 42M2N8900/00, 105,5 cm (41.5"), 3840 x 2160 pixlar, 4K Ultra HD, OLED, 0,1 ms, Vit 42M2N8900/00
FramsidanHöger vinkelTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
42M2N8900/00
Allmänt
Typ av bildskärmOLED-monitor / OLED
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1426504
EnergiklassKlass G
Energiklass (HDR)Klass G
Diagonal storlek42"
Bildyta41.54"
Adaptive-Sync-teknologiAMD Adaptive-Sync
Inbyggda enheterKVM-växel
USB-strömförsörjning90 watt
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösning4K 3840 x 2160
Pixelhöjd0.2395 mm
Pixlar per tum106.06
Ljusstyrka450 cd/m²
Kontrastförhållande15000000:1
HDR-formatHDR10
Färgstöd1,07 miljarder färger
Responstid0,1 ms (grå-till-grå)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 138 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 255 kHz
GamingJa
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningBländskydd, låg reflektionsbeläggning, Haze 25 %
FärgVit
Dimensioner (BxDxH)93.2 cm x 35.9 cm x 68.9 cm - med stativ (högsta position)
Vikt17.3 kg
Ljud
TypHögtalare - stereo
Uteffekt / kanal10 watt
Anslutning
Gränssnitt2 x HDMI (HDCP 2.3)
DisplayPort 1.4 (HDCP 2.3)
USB-C (HDCP 2.3, data, power up to 90W)
USB-B 3.2 Gen 1 uppströms (Typ B)
2 x USB 3.2 Gen 1 nedströms
2 x USB 3.2 Gen 1 nedströms med batteriladdning 1.2 (snabbladdning)
Linjeutgång för ljud (minijack)
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarHöjd, vridbar bas, lutning
Lutningsvinkel-5/+15
Vridningsvinkel40
Höjdjustering120 mm
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
EgenskaperPlats för säkerhetslås (kabellås säljs separat)
Inkluderade tillbehörFjärrkontroll, VESA-fäste
Medföljande kablar1 x DisplayPort-kabel
1 x HDMI-kabel
1 x USB-uppströmskabel
1 x USB-C till USB-C-kabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)30,000 timme/timmar
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömförbrukning för SDR (På-läge)51 kWh/1 000 h
Strömförbrukning HDR (På-läge)79 kWh/1 000 h
Strömkonsumtionsställ med0.5 watt
Strömkonsumtion (vid läge av)0.3 watt
Mått och vikt
Utan ställ - bredd: 93.2 cm - djup: 7.9 cm - höjd: 53.5 cm - vikt: 13.84 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd107 cm
Emballagets djup18.8 cm
Emballagets höjd63.5 cm
Emballagets vikt21.01 kg
Tillverkarens garanti
Service och supportBegränsad garanti - 3 år
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80%