Philips 42M2N8900/00, 105,5 cm (41.5"), 3840 x 2160 pixlar, 4K Ultra HD, OLED, 0,1 ms, Vit
Information
0 i lager
TillverkarePhilipsArtnr
42M2N8900/00
| Produktbeskrivning | Philips Evnia 8000 42M2N8900 - OLED-monitor - 4K - 42" - HDR |
| Typ av enhet | OLED-monitor - 42" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1426504 |
| Energiklass | Klass G |
| Adaptive-Sync-teknologi | AMD Adaptive-Sync |
| Egenskaper | KVM-växel, USB PD 90 watt |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | 4K 3840 x 2160 |
| Pixelhöjd | 0.2395 mm |
| Ljusstyrka | 450 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 15000000:1 |
| HDR-kapabel | HDR10 |
| Responstid | 0,1 ms (grå-till-grå) |
| Gaming | Ja |
| Färgstöd | 1,07 miljarder färger |
| Inmatningsanslutningar | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, vridbar bas, lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd, låg reflektionsbeläggning, Haze 25 % |