Philips 40B1U5601H - 5000 Series - LED-skärm - 40" (39.53" visbar) - 3440 x 1440 UWQHD @ 120 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1200:1 - HDR10 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, 2xUSB-C - högtalare - svart
Philips 40B1U5601H - 5000 Series - LED-skärm - 40" (39.53" visbar) - 3440 x 1440 UWQHD @ 120 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1200:1 - HDR10 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, 2xUSB-C - högtalare - svart 40B1U5601H/00
FramsidanHöger vinkelVänster vinkelShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
85 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
40B1U5601H/00
ProduktbeskrivningPhilips 40B1U5601H - 5000 Series - LED-skärm - 40" - HDR
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 40"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1389949
EnergiklassKlass G
Strömkonsumtion (driftläge)40.2 W
KedjekopplingJa
PaneltypIPS
Bildförhållande21:9
Ursprunglig upplösningUWQHD 3440 x 1440 (DisplayPort: 120 Hz, HDMI: 100 Hz, USB-C: 120 Hz)
Pixelhöjd0.26925 mm
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande1200:1 / 50000000:1 (dynamisk)
HDR-kapabelHDR10
Responstid4 ms (grå-till-grå)
Färgstöd16,7 miljoner färger (8-bit)
Färgskala102% NTSC (CIE 1976), 121% sRGB (CIE 1931)
InmatningsanslutningarHDMI, DisplayPort, 2xUSB-C
Inbyggt EthernetJa
LjudingångMikrofon
Inbyggd webbkamera5 Megapixel
DisplaylägesjusteringarHöjd, vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %