Philips 40B1U5601H - 5000 Series - LED-skärm - 40" (39.53" visbar) - 3440 x 1440 UWQHD @ 120 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1200:1 - HDR10 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, 2xUSB-C - högtalare - svart
Philips 40B1U5601H - 5000 Series - LED-skärm - 40" (39.53" visbar) - 3440 x 1440 UWQHD @ 120 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1200:1 - HDR10 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, 2xUSB-C - högtalare - svart 40B1U5601H/00
FramsidanHöger vinkelVänster vinkelShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
85 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
40B1U5601H/00
  • RJ-45 to USB-C gives easy network connection with security
  • CrystalClear images with UltraWide QHD 3440 x 1440 pixels
  • High Dynamic Range (HDR) for more lifelike colorful visuals
  • DisplayPort-out for connecting additional displays
  • Built-in KVM switch to easily switch between sources
  • Webcam with noise-canceling microphone for collaboration
  • Accessory within reach
  • PowerSensor saves up to 80% energy costs