Philips 40B1U5600 - 5000 Series - LED-skärm - USB - 40" (39.53" visbar) - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - IPS - 500 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart
Philips 40B1U5600 - 5000 Series - LED-skärm - USB - 40" (39.53" visbar) - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - IPS - 500 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart 40B1U5600/00
FramsidanHöger vinkelVänster vinkelShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
40B1U5600/00
ProduktbeskrivningPhilips 40B1U5600 - 5000 Series - LED-skärm - 40" - HDR
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 40"
EnergiklassKlass F
Strömkonsumtion (driftläge)39 W
KVM-omkopplareUSB
EgenskaperKVM-växel, USB 3.2 Gen 1/USB-C-nav, USB PD 100 watt
PaneltypIPS
Bildförhållande21:9
Ursprunglig upplösningWQHD 3440 x 1440 (DisplayPort: 120 Hz, HDMI: 100 Hz, USB-C: 120 Hz)
Pixelhöjd0.26925 mm
Ljusstyrka500 cd/m²
Kontrastförhållande1200:1 / 50000000:1 (dynamisk)
HDR-kapabelDisplayHDR 400
Responstid4 ms (grå-till-grå)
Färgstöd16,7 miljoner färger (8-bit)
Färgskala102% NTSC (CIE 1976), 121% sRGB (CIE 1931)
InmatningsanslutningarHDMI, DisplayPort, USB-C
DisplaylägesjusteringarHöjd, vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %