Philips 40B1U5600 - 5000 Series - LED-skärm - USB - 40" (39.53" visbar) - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - IPS - 500 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart
Philips 40B1U5600 - 5000 Series - LED-skärm - USB - 40" (39.53" visbar) - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - IPS - 500 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart 40B1U5600/00