Philips 34M2C7600MV/00, 86,4 cm (34"), 3440 x 1440 pixlar, Wide Quad HD, LCD, 2,5 ms, Vit
Philips 34M2C7600MV/00, 86,4 cm (34"), 3440 x 1440 pixlar, Wide Quad HD, LCD, 2,5 ms, Vit 34M2C7600MV/00
Höger vinkelVänster vinkelFramsidanShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
34M2C7600MV/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
EnergiklassKlass G
Energiklass (HDR)Klass G
Diagonal storlek34"
Böjd skärmJa (1500R)
Adaptive-Sync-teknologiAMD Adaptive-Sync
Inbyggda enheterUSB 3.2 nav, KVM-växel
USB-strömförsörjning90 watt
PaneltypVA
Bildförhållande21:9
Ursprunglig upplösningWQHD 3440 x 1400 vid 165 Hz
Pixelhöjd0.23715 mm
Pixlar per tum109.68
Ljusstyrka1400 cd/m²
Kontrastförhållande3000:1
HDR-certifieringDisplayHDR 1400
Färgstöd1,07 miljarder färger
Färgskala92.9% Adobe RGB (CIE 1931), 140% sRGB, 97% DCI-P3, 119.7% NTSC
Responstid2,5 ms (grå-till-grå)
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningAntireflex (25 %), 3H Hard Coating
BakgrundsbelysningsteknikMini LED-bakgrundsbelysning
FärgVit
Dimensioner (BxDxH)80.7 cm x 29 cm x 54.9 cm - med ställ
Vikt10.35 kg
Ljud
TypHögtalare - stereo
Uteffekt / kanal5 watt
Anslutning
Gränssnitt2 x HDMI (HDCP 2.3)
DisplayPort 1.4 (HDCP 2.3)
USB-C (ström upp till 90W)
USB-upstream (Typ B)
3 x USB 3.2 nedströms (snabbladdning)
Linjeutgång för ljud
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarHöjd, vridbar bas, lutning
Lutningsvinkel-5/+20
Vridningsvinkel40
Höjdjustering150 mm
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
EgenskaperPlats för säkerhetslås (kabellås säljs separat)
Medföljande kablar1 x DisplayPort-kabel
1 x HDMI-kabel
1 x USB-uppströmskabel
1 x USB-C-kabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)50,000 timme/timmar
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömförbrukning för SDR (På-läge)70 kWh/1 000 h
Strömförbrukning HDR (På-läge)100 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)64.9 watt
Mått och vikt
Utan ställ - bredd: 80.7 cm - djup: 13.2 cm - höjd: 36.7 cm - vikt: 8.58 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd93 cm
Emballagets djup28.2 cm
Emballagets höjd52.5 cm
Emballagets vikt14.89 kg
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80%