Philips 34B2U6603CH - 6000 Series - LED-skärm - böjd - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - VA - 550 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - Thunderbolt 4, 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - träkol
Philips 34B2U6603CH - 6000 Series - LED-skärm - böjd - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - VA - 550 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - Thunderbolt 4, 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - träkol 34B2U6603CH/00
Höger vinkelVänster vinkelFlera vinklarShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
223 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
34B2U6603CH/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1995797
EnergiklassKlass F
Energiklass (HDR)Klass G
Diagonal storlek34"
Böjd skärmJa (1500R)
Adaptive-Sync-teknologiAMD Adaptive-Sync
KedjekopplingJa
USB-strömförsörjning100 watt
PaneltypVA
Bildförhållande21:9
Ursprunglig upplösningWQHD 3440 x 1440 vid 120 Hz
Pixelhöjd0.23175 mm
Pixlar per tum110
Ljusstyrka550 cd/m²
Kontrastförhållande4000:1 / 50000000:1 (dynamisk)
HDR-certifieringDisplayHDR 400
Färgstöd16,7 miljoner färger (8-bit)
Färgskala101% NTSC, 120% sRGB
Responstid4 ms (grå-till-grå)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 120 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 190 kHz
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %
BakgrundsbelysningsteknikWLED
FärgTräkol
Dimensioner (BxDxH)80.7 cm x 28.1 cm x 57.5 cm - med stativ (högsta position)
Vikt10.61 kg
Inbyggd webbkamera
Sensorupplösning5 Megapixel
Ljudingång
TypMikrofon
MikrofonegenskaperBrusreducering
Ljud
TypHögtalare - stereo
Uteffekt / kanal5 watt
Anslutning
GränssnittDisplayPort 1.4 (HDCP 1.4, HDCP 2.2)
2 x HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2)
Thunderbolt 4/USB-C-ingång (HDCP 1,4, HDCP 2,2, DisplayPort altläge, ström upp till 100 W)
Thunderbolt 4-/USB-C-utgång (ström upp till 15 W)
3 x USB 3.2 Gen 2 nedströms (Typ A)
USB 3.2 Gen 2 nedströms (snabbladdning BC 1.2)
USB-C nedströms med strömmatning (ström upp till 45W)
Linjeingång/utgång för ljud (minijack)
LAN (RJ-45)
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarHöjd, vridbar bas, lutning
Lutningsvinkel-5/+30
Vridningsvinkel360
Höjdjustering180 mm
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
MTBF (genomsnittstid mellan fel)70,000 timme/timmar
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömförbrukning för SDR (På-läge)31 kWh/1 000 h
Strömförbrukning HDR (På-läge)60 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)31.59 watt
Strömkonsumtionsställ med0.4 watt
Programvara / Systemkrav
Inkluderad programvaraPhilips SmartControl
Mått och vikt
Utan ställ - bredd: 80.7 cm - djup: 11.2 cm - höjd: 36.9 cm - vikt: 7.85 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd98 cm
Emballagets djup18.8 cm
Emballagets höjd52.5 cm
Emballagets vikt11.15 kg
Hållbarhetsinformation
TCO-certifieradTCO Certified Edge Displays, TCO-certifierad, generation 10, för displayer
ENERGY STAR-certifieradJa
ENERGY STAR-version8.0
Tillverkarens garanti
Service och supportBegränsad garanti - 3 år
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80% RH