Philips 34B2U5600C - 5000 Series - LED-skärm - böjd - USB - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - VA - 300 cd/m² - 4000:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - träkol
Philips 34B2U5600C - 5000 Series - LED-skärm - böjd - USB - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - VA - 300 cd/m² - 4000:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - träkol 34B2U5600C/23
FramsidanVänster vinkelFlera vinklarShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
206 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
34B2U5600C/23
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1997682
EnergiklassKlass F
Energiklass (HDR)Klass G
Diagonal storlek34"
Böjd skärmJa (1500R)
Inbyggda enheterKVM-växel, Gigabit Ethernet-nätverksadapter, USB 3.2 Gen 2/USB-C-hubb
USB-strömförsörjning96 Watt
PaneltypVA
Bildförhållande21:9
Ursprunglig upplösningWQHD 3440 x 1440 (DisplayPort: 120 Hz, HDMI: 100 Hz, USB-C: 120 Hz)
Pixelhöjd0.23175 mm
Pixlar per tum109.68
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande4000:1 / 50000000:1 (dynamisk)
Färgstöd16,7 miljoner färger (8-bit)
Färgskala104% NTSC (CIE 1976), 120% sRGB (CIE 1931)
Responstid4 ms (grå-till-grå)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 120 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 220 kHz
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %
BakgrundsbelysningsteknikWLED
FärgTräkol
Dimensioner (BxDxH)80.7 cm x 28.1 cm x 57.5 cm - med stativ (högsta position)
Vikt10.4 kg
Ljud
TypHögtalare - stereo
Uteffekt / kanal5 Watt
KVM
Tangentbords-/musgränssnittUSB
Anslutning
GränssnittDisplayPort 1.4
2 x HDMI
USB-C 3,2 Gen 2 uppström (DisplayPort-altläge, data, ström upp till 96 W)
USB-C 3.2 Gen 1 nedströms (endast data)
3 x USB 3.2 Gen 2 nedströms (Typ A)
USB 3.2 Gen 2 nedströms (snabbladdning BC 1.2)
USB-C 3.2 Gen 2 (ström upp till 15 W)
Linjeingång/utgång för ljud (minijack)
LAN (RJ-45)
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarHöjd, vridbar bas, lutning
Lutningsvinkel-5/+30
Vridningsvinkel360
Höjdjustering180 mm
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
Inkluderade tillbehörHörlurskrok
Medföljande kablar1 x USB-C till USB-C-kabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)70,000 timme/timmar
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömförbrukning för SDR (På-läge)31 kWh/1 000 h
Strömförbrukning HDR (På-läge)50 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)28.3 Watt
Strömkonsumtionsställ med0.3 Watt
Strömkonsumtion (vid läge av)0 Watt
Programvara / Systemkrav
Operativsystem erfordrasApple MacOS X, Microsoft Windows 10 / 11
Mått och vikt
Utan ställ - bredd: 80.7 cm - djup: 11.2 cm - höjd: 36.9 cm - vikt: 7.64 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd98 cm
Emballagets djup18.8 cm
Emballagets höjd52.5 cm
Emballagets vikt15.65 kg
Hållbarhetsinformation
TCO-certifieradTCO Certified Edge Displays, TCO-certifierad, generation 10, för displayer
ENERGY STAR-certifieradJa
ENERGY STAR-version8.0
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80% RH