Philips 34B2U5600C - 5000 Series - LED-skärm - böjd - USB - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - VA - 300 cd/m² - 4000:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - träkol
Philips 34B2U5600C - 5000 Series - LED-skärm - böjd - USB - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - VA - 300 cd/m² - 4000:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - träkol 34B2U5600C/23
FramsidanVänster vinkelFlera vinklarShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
206 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
34B2U5600C/23
ProduktbeskrivningPhilips 34B2U5600C - 5000 Series - LED-skärm - böjd - 34"
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 34"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1997682
EnergiklassKlass F
KVM-omkopplareUSB
Böjd skärmJa
EgenskaperKVM-växel, Gigabit Ethernet-nätverksadapter, USB 3.2 Gen 2/USB-C-hubb, USB PD 96 Watt
PaneltypVA
Bildförhållande21:9
Ursprunglig upplösningWQHD 3440 x 1440 (DisplayPort: 120 Hz, HDMI: 100 Hz, USB-C: 120 Hz)
Pixelhöjd0.23175 mm
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande4000:1 / 50000000:1 (dynamisk)
Responstid4 ms (grå-till-grå)
Färgstöd16,7 miljoner färger (8-bit)
Färgskala104% NTSC (CIE 1976), 120% sRGB (CIE 1931)
Inmatningsanslutningar2xHDMI, DisplayPort, USB-C
Inbyggt EthernetJa
DisplaylägesjusteringarHöjd, vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %