Philips 34B2U3600CH - 3000 Series - LED-skärm - böjd - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - VA - 300 cd/m² - 3500:1 - HDR10 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart med struktur
Philips 34B2U3600CH - 3000 Series - LED-skärm - böjd - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - VA - 300 cd/m² - 3500:1 - HDR10 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart med struktur 34B2U3600CH/00
Höger vinkelVänster vinkelFlera vinklarShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
307 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
34B2U3600CH/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2365094
EnergiklassKlass D
Energiklass (HDR)Klass G
Diagonal storlek34"
Böjd skärmJa (1500R)
Adaptive-Sync-teknologiAMD Adaptive-Sync
Inbyggda enheterKVM-växel, USB 3.2 Gen 1 hubb, Ethernet-nätverksadapter, webbkamera
USB-strömförsörjning90 watt
PaneltypVA
Bildförhållande21:9
Ursprunglig upplösningWQHD 3440 x 1440 (DisplayPort: 120 Hz, HDMI: 100 Hz, USB-C: 120 Hz)
Pixelhöjd0.23175 mm
Pixlar per tum110
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande3500:1 / 50000000:1 (dynamisk)
HDR-formatHDR10
Färgstöd1,07 miljarder färger
Färgskala104% NTSC (CIE 1976), 120% sRGB (CIE 1931)
Responstid4 ms (grå-till-grå)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 120 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 190 kHz
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %
BakgrundsbelysningsteknikWLED
FärgSvart med struktur
Dimensioner (BxDxH)80.7 cm x 28.7 cm x 60.2 cm - med stativ (högsta position)
Vikt10.401 kg
Inbyggd webbkamera
Sensorupplösning5 Megapixel
EgenskaperInbyggd mikrofon, LED-indikator, -30° / +30° lutning
Ljud
TypHögtalare - stereo
Uteffekt / kanal5 watt
Anslutning
GränssnittDisplayPort 1.4 (HDCP 1.4, HDCP 2.2)
HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2)
USB-C (DisplayPort alt-läge, data, ström upp till 90 W)
USB-B uppströms
3 x USB 3.2 Gen 1 nedströms (Typ A)
USB 3.2 Gen 1 nedströms (snabbladdning BC 1.2)
Linjeingång/utgång för ljud (minijack)
LAN (RJ-45)
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarHöjd, vridbar bas, lutning
Lutningsvinkel-5/+30
Vridningsvinkel360
Höjdjustering180 mm
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
Medföljande kablar1 x HDMI-kabel
1 x DisplayPort-kabel
1 x USB-C till USB-C-kabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)70,000 timme/timmar
MjukvarucertifieringWindows Hello-certifierad
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömförbrukning för SDR (På-läge)29 kWh/1 000 h
Strömförbrukning HDR (På-läge)45 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)28.26 watt
Strömkonsumtionsställ med0.3 watt
Strömkonsumtion (vid läge av)0.3 watt
Programvara / Systemkrav
Inkluderad programvaraPhilips SmartControl, Windows Hello
Operativsystem erfordrasApple MacOS, Microsoft Windows 10 / 11
Mått och vikt
Utan ställ - bredd: 80.7 cm - djup: 10.7 cm - höjd: 36.9 cm - vikt: 7.82 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd93 cm
Emballagets djup18.8 cm
Emballagets höjd52.5 cm
Emballagets vikt15.35 kg
Hållbarhetsinformation
TCO-certifieradTCO Certified Edge Displays, TCO-certifierad, generation 10, för displayer
ENERGY STAR-certifieradJa
ENERGY STAR-version8.0
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80% RH