Philips 34B2U3600CH - 3000 Series - LED-skärm - böjd - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - VA - 300 cd/m² - 3500:1 - HDR10 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart med struktur
Philips 34B2U3600CH - 3000 Series - LED-skärm - böjd - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - VA - 300 cd/m² - 3500:1 - HDR10 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart med struktur 34B2U3600CH/00
Höger vinkelVänster vinkelFlera vinklarShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
307 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
34B2U3600CH/00
ProduktbeskrivningPhilips 34B2U3600CH - 3000 Series - LED-skärm - böjd - 34" - HDR
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 34"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2365094
EnergiklassKlass D
Böjd skärmJa
Adaptive-Sync-teknologiAMD Adaptive-Sync
EgenskaperKVM-växel, USB 3.2 Gen 1 hubb, Ethernet-nätverksadapter, webbkamera, USB PD 90 watt
PaneltypVA
Bildförhållande21:9
Ursprunglig upplösningWQHD 3440 x 1440 (DisplayPort: 120 Hz, HDMI: 100 Hz, USB-C: 120 Hz)
Pixelhöjd0.23175 mm
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande3500:1 / 50000000:1 (dynamisk)
HDR-kapabelHDR10
Responstid4 ms (grå-till-grå)
Färgstöd1,07 miljarder färger
Färgskala104% NTSC (CIE 1976), 120% sRGB (CIE 1931)
InmatningsanslutningarHDMI, DisplayPort, USB-C
Inbyggt EthernetJa
Inbyggd webbkamera5 Megapixel
DisplaylägesjusteringarHöjd, vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %