Philips 34B2U3600C - 3000 Series - LED-skärm - böjd - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - VA - 3500:1 - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart med struktur
Philips 34B2U3600C - 3000 Series - LED-skärm - böjd - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - VA - 3500:1 - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart med struktur 34B2U3600C/00
Höger vinkelVänster vinkelFlera vinklarShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
484 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
34B2U3600C/00
ProduktbeskrivningPhilips 34B2U3600C - 3000 Series - LED-skärm - böjd - 34"
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 34"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2175533
EnergiklassKlass D
Böjd skärmJa
Adaptive-Sync-teknologiAMD Adaptive-Sync
EgenskaperKVM-växel
PaneltypVA
Bildförhållande21:9
Ursprunglig upplösningWQHD 3440 x 1440 (DisplayPort: 120 Hz, HDMI: 100 Hz, USB-C: 120 Hz)
Pixelhöjd0.23175 mm
Kontrastförhållande3500:1
Färgstöd1,07 miljarder färger
Färgskala104% NTSC, 120% sRGB
InmatningsanslutningarHDMI, DisplayPort, USB-C
Inbyggt EthernetJa
DisplaylägesjusteringarHöjd, vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %