Philips 34B1U5600CH - 5000 Series - LED-skärm - böjd - USB - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart med struktur
Philips 34B1U5600CH - 5000 Series - LED-skärm - böjd - USB - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart med struktur 34B1U5600CH/23
Höger vinkelVänster vinkelOvansidanShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
291 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
34B1U5600CH/23
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1334754
EnergiklassKlass F
Diagonal storlek34"
Böjd skärmJa (1500R)
Inbyggda enheterKVM-växel, Gigabit Ethernet-nätverksadapter, USB 3.2 Gen 2 hub, webbkamera
USB-strömförsörjning100 Watt
PaneltypVA
Bildförhållande21:9
Ursprunglig upplösningWQHD 3440 x 1440 (DisplayPort: 120 Hz, HDMI: 100 Hz, USB-C: 120 Hz)
Pixelhöjd0.23175 mm
Pixlar per tum110
Ljusstyrka350 cd/m²
Kontrastförhållande3000:1 / 50000000:1 (dynamisk)
Färgstöd16,7 miljoner färger (8-bit)
Färgskala100% NTSC (CIE 1976), 120% sRGB (CIE 1931)
Responstid4 ms (grå-till-grå)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 120 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 160 kHz
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %
BakgrundsbelysningsteknikWLED
FärgSvart med struktur
Dimensioner (BxDxH)80.7 cm x 25 cm x 60.1 cm - med stativ (högsta position)
Vikt11.71 kg
Inbyggd webbkamera
Sensorupplösning5 Megapixel
EgenskaperLED-indikator, kompatibel med Windows Hello
Ljudingång
TypMikrofon
MikrofonegenskaperBrusreducering
Ljud
TypHögtalare - stereo
Uteffekt / kanal5 Watt
KVM
Tangentbords-/musgränssnittUSB
Anslutning
GränssnittHDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2)
DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4, HDCP 2.2)
USB-C uppström (DisplayPort-altläge, data, ström upp till 100 W)
USB-C 3,2 Gen 2 uppström
USB-C 3.2 Gen 2 nedströms (ström upp till 15 W)
3 x USB 3.2 Gen 2 nedströms
USB 3.2 Gen 2 nedströms (BC 1.2)
Hörlurs-/mikrofonkontakt
LAN (RJ-45)
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarHöjd, vridbar bas, lutning
Lutningsvinkel-5/25
Vridningsvinkel360
Höjdjustering180 mm
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
EgenskaperPlats för säkerhetslås (kabellås säljs separat)
MTBF (genomsnittstid mellan fel)70,000 timme/timmar
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömförbrukning för SDR (På-läge)31 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)35 Watt
Strömkonsumtionsställ med0.3 Watt
Strömkonsumtion (vid läge av)0 Watt
Programvara / Systemkrav
Inkluderad programvaraPhilips SmartControl
Operativsystem erfordrasApple MacOS X, Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 / 11
Mått och vikt
Utan ställ - bredd: 80.7 cm - djup: 11 cm - höjd: 36.7 cm - vikt: 8.04 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd90.4 cm
Emballagets djup28.2 cm
Emballagets höjd52.5 cm
Emballagets vikt15.38 kg
Hållbarhetsinformation
TCO-certifieradTCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9
ENERGY STAR-certifieradJa
ENERGY STAR-version8.0
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80%