Philips 34B1U5600CH - 5000 Series - LED-skärm - böjd - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart med struktur
Philips 34B1U5600CH - 5000 Series - LED-skärm - böjd - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart med struktur 34B1U5600CH/00
Vänster vinkelFramsidanFramsidanShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
84 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
34B1U5600CH/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1334754
EnergiklassKlass F
Diagonal storlek34"
Böjd skärmJa (1500R)
Inbyggda enheterUSB-hubb, KVM-växel, webbkamera
USB-strömförsörjning100 watt
PaneltypVA
Bildförhållande21:9
Ursprunglig upplösningWQHD 3440 x 1440 vid 120 Hz
Pixelhöjd0.23175 mm
Pixlar per tum110
Ljusstyrka350 cd/m²
Kontrastförhållande3000:1 / 50000000:1 (dynamisk)
Färgstöd16,7 miljoner färger
Färgskala100% NTSC (CIE 1976), 120% sRGB (CIE 1931)
Responstid4 ms (grå-till-grå), 1 ms (MPRT)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 100 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 160 kHz
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %
BakgrundsbelysningsteknikWLED
FärgSvart med struktur
Dimensioner (BxDxH)80.7 cm x 25 cm x 60.1 cm - med ställ
Vikt11.71 kg
Inbyggd webbkamera
Sensorupplösning5 Megapixel
EgenskaperKompatibel med Windows Hello
Ljudingång
MikrofonegenskaperBrusreducering
Ljud
TypHögtalare - stereo
Uteffekt / kanal5 watt
Anslutning
GränssnittDisplayPort 1.4 (HDCP 2.2)
HDMI (HDCP 2.2)
USB-C/DisplayPort Alt-läge med strömleverans (ström upp till 100W)
USB-C 3,2 Gen 2 uppström
USB-C 3.2 Gen 2 nedströms (ström upp till 15W)
3 x USB 3.2 Gen 2 nedströms
USB 3.2 Gen 2 nedströms (snabbladdning)
Linjeutgång för ljud
LAN (RJ-45)
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarHöjd, vridbar bas, lutning
Lutningsvinkel-5/+25
Vridningsvinkel360
Höjdjustering180 mm
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
EgenskaperPlats för säkerhetslås (kabellås säljs separat)
Medföljande kablar1 x HDMI-kabel
1 x USB-C till USB-C-/USB-A-kabel
1 x DisplayPort-kabel
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömkonsumtion (driftläge)31 W
Strömförbrukning för SDR (På-läge)31 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)35 watt
Strömkonsumtionsställ med0.3 watt
På/av-omkopplareJa
Programvara / Systemkrav
Operativsystem erfordrasApple MacOS X, Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 / 11
Mått och vikt
Mått och vikt (komponenter)Med ställ - bredd: 80.7 cm - djup: 25 cm - höjd: 60.1 cm - vikt: 11.71 kg
Utan ställ - bredd: 80.7 cm - djup: 11.1 cm - höjd: 36.7 cm - vikt: 8.04 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd90.4 cm
Emballagets djup28.2 cm
Emballagets höjd52.5 cm
Emballagets vikt15.38 kg
Hållbarhetsinformation
TCO-certifieradTCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9
ENERGY STAR-certifieradJa
ENERGY STAR-version8.0
Tillverkarens garanti
Service och supportBegränsad garanti - 3 år
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80%