Philips 34B1U5600CH - 5000 Series - LED-skärm - böjd - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart med struktur
Philips 34B1U5600CH - 5000 Series - LED-skärm - böjd - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart med struktur 34B1U5600CH/00
Vänster vinkelFramsidanFramsidanShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
84 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
34B1U5600CH/00
ProduktbeskrivningPhilips 34B1U5600CH - 5000 Series - LED-skärm - böjd - 34"
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 34"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1334754
EnergiklassKlass F
Strömkonsumtion (driftläge)31 W
Böjd skärmJa
EgenskaperUSB-hubb, KVM-växel, webbkamera, USB PD 100 watt
PaneltypVA
Bildförhållande21:9
Ursprunglig upplösningWQHD 3440 x 1440 vid 120 Hz
Pixelhöjd0.23175 mm
Ljusstyrka350 cd/m²
Kontrastförhållande3000:1 / 50000000:1 (dynamisk)
Responstid4 ms (grå-till-grå), 1 ms (MPRT)
Färgstöd16,7 miljoner färger
Färgskala100% NTSC (CIE 1976), 120% sRGB (CIE 1931)
InmatningsanslutningarHDMI, DisplayPort, USB-C
Inbyggd webbkamera5 Megapixel
DisplaylägesjusteringarHöjd, vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %