Philips 32E1N3100LA - 3000 Series - LED-skärm - 32" (31.5" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 1 ms - 2xHDMI, VGA - högtalare - svart med struktur
Philips 32E1N3100LA - 3000 Series - LED-skärm - 32" (31.5" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 1 ms - 2xHDMI, VGA - högtalare - svart med struktur 32E1N3100LA/00
Höger vinkelVänster vinkelTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
18 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
32E1N3100LA/00
  • 32-tums Full HD-skärm för levande och skarpa bilder
  • AMD Adaptive-Sync-teknik för smidiga, artefaktfria spel
  • Flimmerfri teknik och LowBlue-läge för komfort för ögonen
  • Flera anslutningsmöjligheter inklusive HDMI och VGA
  • Miljövänlig med 100 % återvinningsbar förpackning och efterlevnad av miljöstandarder