Philips 32E1N3100LA - 3000 Series - LED-skärm - 32" (31.5" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 1 ms - 2xHDMI, VGA - högtalare - svart med struktur
Philips 32E1N3100LA - 3000 Series - LED-skärm - 32" (31.5" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 1 ms - 2xHDMI, VGA - högtalare - svart med struktur 32E1N3100LA/00
Höger vinkelVänster vinkelTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
18 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
32E1N3100LA/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1692609
EnergiklassKlass F
Diagonal storlek32"
Bildyta31.5"
Adaptive-Sync-teknologiAMD Adaptive-Sync
PaneltypVA
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 75 Hz
Pixelhöjd0.36375 mm
Pixlar per tum69.93
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande3000:1
Färgstöd16,7 miljoner färger
Färgskala103.65% NTSC (CIE 1976), 121.33% sRGB (CIE 1931)
Responstid4 ms (grå-till-grå), 1 ms (MPRT)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 75 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 85 kHz
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 40 %
BakgrundsbelysningsteknikWLED
FärgSvart med struktur
Dimensioner (BxDxH)71.5 cm x 24.8 cm x 51.4 cm - med ställ
Vikt7.5 kg
Ljud
TypHögtalare - stereo
Uteffekt / kanal5 watt
Anslutning
Gränssnitt2 x HDMI (HDCP 1.4)
VGA (HD-15)
Linjeingång/utgång för ljud
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarLutning
Lutningsvinkel-5/+20
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
EgenskaperPlats för säkerhetslås (kabellås säljs separat), 100 % återvinningsbar förpackning
Medföljande kablar1 x HDMI-kabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)50,000 timme/timmar
Standarder som följsPlug and Play, DDC/CI, RoHS, BFR-fri, PVC-free, kvicksilverfri
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömkonsumtion (driftläge)27 W