Philips 32E1N3100LA - 3000 Series - LED-skärm - 32" (31.5" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 1 ms - 2xHDMI, VGA - högtalare - svart med struktur
Philips 32E1N3100LA - 3000 Series - LED-skärm - 32" (31.5" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 1 ms - 2xHDMI, VGA - högtalare - svart med struktur 32E1N3100LA/00
Höger vinkelVänster vinkelTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
18 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
32E1N3100LA/00
ProduktbeskrivningPhilips 32E1N3100LA - 3000 Series - LED-skärm - Full HD (1080p) - 32"
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 32"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1692609
EnergiklassKlass F
Strömkonsumtion (driftläge)27 W
Adaptive-Sync-teknologiAMD Adaptive-Sync
PaneltypVA
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 75 Hz
Pixelhöjd0.36375 mm
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande3000:1
Responstid4 ms (grå-till-grå), 1 ms (MPRT)
Färgstöd16,7 miljoner färger
Färgskala103.65% NTSC (CIE 1976), 121.33% sRGB (CIE 1931)
Inmatningsanslutningar2xHDMI, VGA
DisplaylägesjusteringarLutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 40 %