Philips 32B2U3601H - 3000 Series - LED-skärm - 32" (31.5" visbar) - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 1000:1 - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart
Philips 32B2U3601H - 3000 Series - LED-skärm - 32" (31.5" visbar) - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 1000:1 - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart 32B2U3601H/00
Vänster vinkelFramsidanFramsidanShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
56 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
32B2U3601H/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2395415
EnergiklassKlass D
Diagonal storlek32"
Bildyta31.5"
Adaptive-Sync-teknologiVESA Adaptive-Sync
KedjekopplingJa
Inbyggda enheterUSB-hubb, Gigabit Ethernet-nätverksadapter, 5,0 megapixel-kamera
USB-strömförsörjning90 watt
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningQHD 2560 x 1440 vid 100 Hz
Pixelhöjd0.2727 mm
Pixlar per tum93
Kontrastförhållande1000:1
Färgstöd1,07 miljarder färger
Färgskala102% NTSC, 113% sRGB
Vertikal uppdateringshastighet48 - 100 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 150 kHz
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %
BakgrundsbelysningsteknikWLED
FärgSvart
Dimensioner (BxDxH)71.4 cm x 29.9 cm x 62.7 cm - med stativ (högsta position)
Vikt9.87 kg
Inbyggd webbkamera
Sensorupplösning5 Megapixel
EgenskaperLED-indikator, -30° / +30° lutning, pop-up camera
Ljud
TypHögtalare - stereo
Uteffekt / kanal2 watt
Anslutning
GränssnittHDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2)
DisplayPort (HDCP 1.4, HDCP 2.2)
DisplayPort-utmatning
USB-C uppström (HDCP 1,4, HDCP 2,2, DisplayPort altläge, ström upp till 90 W)
LAN (RJ-45)
3 x USB-downstream (Typ A)
USB-downstream (snabbladdning BC 1.2)
Linjeutgång för ljud (minijack)
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarHöjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning
Lutningsvinkel-5/+30
Vridningsvinkel360
Rotationsvinkel180
Höjdjustering180 mm
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
Medföljande kablar1 x HDMI-kabel
1 x DisplayPort-kabel
1 x USB-C till USB-C-kabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)70,000 timme/timmar
MjukvarucertifieringWindows Hello-certifierad
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömförbrukning för SDR (På-läge)20 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)25.8 watt
Strömkonsumtionsställ med0.3 watt
Strömkonsumtion (vid läge av)0.3 watt
Programvara / Systemkrav
Inkluderad programvaraPhilips SmartControl
Operativsystem erfordrasApple MacOS, Microsoft Windows 10 / 11
Mått och vikt
Utan ställ - bredd: 71.4 cm - djup: 9.4 cm - höjd: 42.3 cm - vikt: 7.07 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd84 cm
Emballagets djup15.9 cm
Emballagets höjd51 cm
Emballagets vikt13.74 kg
Hållbarhetsinformation
TCO-certifieradTCO Certified Edge Displays, TCO-certifierad, generation 10, för displayer
ENERGY STAR-certifieradJa
Tillverkarens garanti
Service och supportBegränsad garanti - 5 år
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80% RH