Philips 32B2U3601 - 3000 Series - LED-skärm - 32" (31.5" visbar) - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 1000:1 - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart
Philips 32B2U3601 - 3000 Series - LED-skärm - 32" (31.5" visbar) - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 1000:1 - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart 32B2U3601/00
Höger vinkelVänster vinkelFlera vinklarShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
59 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
32B2U3601/00
ProduktbeskrivningPhilips 32B2U3601 - 3000 Series - LED-skärm - QHD - 32"
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 32"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2395415
EnergiklassKlass D
Adaptive-Sync-teknologiVESA Adaptive-Sync
KedjekopplingJa
EgenskaperUSB-hubb, Gigabit Ethernet-nätverksadapter
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningQHD 2560 x 1440 vid 100 Hz
Pixelhöjd0.2727 mm
Kontrastförhållande1000:1
Färgstöd1,07 miljarder färger
Färgskala102% NTSC, 113% sRGB
InmatningsanslutningarHDMI, DisplayPort, USB-C
Inbyggt EthernetJa
DisplaylägesjusteringarHöjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %