Philips 32B1U3900 - 3000 Series - LED-skärm - 32" (31.5" visbar) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 350 cd/m² - 3500:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart
Philips 32B1U3900 - 3000 Series - LED-skärm - 32" (31.5" visbar) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 350 cd/m² - 3500:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart 32B1U3900/00
Höger vinkelVänster vinkelFlera vinklarShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
133 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
32B1U3900/00
  • 32-inch screen with 4K resolution for clarity
  • Built-in USB 3.2 Gen 1/USB-C hub for connectivity
  • Flicker-Free technology and LowBlue Mode for comfort
  • Ergonomic adjustments including height, swivel, and tilt
  • Eco-friendly design utilizing 85% post-consumer recycled plastic