Philips 32B1N3800 - 3000 Series - LED-skärm - 32" (31.5" visbar) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - VA - 350 cd/m² - 3500:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - svart
Philips 32B1N3800 - 3000 Series - LED-skärm - 32" (31.5" visbar) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - VA - 350 cd/m² - 3500:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - svart 32B1N3800/00
Höger vinkelVänster vinkelFlera vinklarShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
100 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
32B1N3800/00
ProduktbeskrivningPhilips 32B1N3800 - 3000 Series - LED-skärm - 32"
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 32"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2086575
EnergiklassKlass F
EgenskaperUSB 3.2 Gen 1 hubb
PaneltypVA
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösning4K UHD (2160p) 3840 x 2160 vid 60 Hz
Pixelhöjd0.18159 mm
Ljusstyrka350 cd/m²
Kontrastförhållande3500:1 / 50000000:1 (dynamisk)
Responstid4 ms (grå-till-grå)
Färgstöd1,074 miljarder färger (10-bitar)
Färgskala106% NTSC (CIE 1976), 122% sRGB (CIE 1931)
Inmatningsanslutningar2xHDMI, DisplayPort
DisplaylägesjusteringarHöjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %