Philips 27E2N1110 - 1000 Series - LED-skärm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 1 ms - HDMI, VGA - svart
Philips 27E2N1110 - 1000 Series - LED-skärm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 1 ms - HDMI, VGA - svart 27E2N1110/00
FramsidanVänster vinkelTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
350 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
27E2N1110/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2048079
EnergiklassKlass E
Diagonal storlek27"
Adaptive-Sync-teknologiVESA Adaptive-Sync
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 120 Hz
Pixelhöjd0.3114 mm
Pixlar per tum81.59
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande1500:1
Färgstöd16,7 miljoner färger (6-bitars + A-FRC)
Responstid4 ms (grå-till-grå), 1 ms (MPRT)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 120 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 140 kHz
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %
BakgrundsbelysningsteknikWLED
FärgSvart
Dimensioner (BxDxH)61.7 cm x 20 cm x 45.1 cm - med stativ (högsta position)
Vikt3.5 kg
Anslutning
GränssnittHDMI (HDCP 1.4)
VGA (HD-15)
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarLutning
Lutningsvinkel-5/+20
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
Medföljande kablar1 x HDMI-kabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)50,000 timme/timmar
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömförbrukning för SDR (På-läge)21 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)15.6 watt
Strömkonsumtionsställ med0.5 watt
Strömkonsumtion (vid läge av)0.3 watt
Programvara / Systemkrav
Operativsystem erfordrasMicrosoft Windows 10 / 11
Mått och vikt
Utan ställ - bredd: 61.7 cm - djup: 3.3 cm - höjd: 35.8 cm - vikt: 3.13 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd69 cm
Emballagets djup12.4 cm
Emballagets höjd44.7 cm
Emballagets vikt6.04 kg
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80% RH