Philips 27E2N1110 - 1000 Series - LED-skärm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 1 ms - HDMI, VGA - svart
Information
350 i lager
TillverkarePhilipsArtnr
27E2N1110/00
| Produktbeskrivning | Philips 27E2N1110 - 1000 Series - LED-skärm - Full HD (1080p) - 27" |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2048079 |
| Energiklass | Klass E |
| Adaptive-Sync-teknologi | VESA Adaptive-Sync |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 vid 120 Hz |
| Pixelhöjd | 0.3114 mm |
| Ljusstyrka | 300 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1500:1 |
| Responstid | 4 ms (grå-till-grå), 1 ms (MPRT) |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger (6-bitars + A-FRC) |
| Inmatningsanslutningar | HDMI, VGA |
| Displaylägesjusteringar | Lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 % |