Philips 27E1N1900AE - 1000 Series - LED-skärm - 27" - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, USB-C - högtalare - svart
Philips 27E1N1900AE - 1000 Series - LED-skärm - 27" - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, USB-C - högtalare - svart 27E1N1900AE/00
Höger vinkelVänster vinkelVänster vinkelShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
64 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
27E1N1900AE/00
ProduktbeskrivningPhilips 27E1N1900AE - 1000 Series - LED-skärm - 27" - HDR
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1975715
EnergiklassKlass F
Strömkonsumtion (driftläge)25 W
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösning4K UHD (2160p) 3840 x 2160 vid 60 Hz
Pixelhöjd0.1554 mm
Ljusstyrka350 cd/m²
Kontrastförhållande1000:1
HDR-kapabelHDR10
Responstid4 ms (grå-till-grå)
Färgstöd1.07 billion colors (8-bit + Hi-FRC)
Inmatningsanslutningar2xHDMI, USB-C
DisplaylägesjusteringarHöjd, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %