Philips 27E1N1300AE - LED-skärm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 1300:1 - 1 ms - HDMI, USB-C - högtalare - svart med struktur
Philips 27E1N1300AE - LED-skärm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 1300:1 - 1 ms - HDMI, USB-C - högtalare - svart med struktur 27E1N1300AE/00
FramsidanVänster vinkelTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
27E1N1300AE/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1833297
EnergiklassKlass E
Diagonal storlek27"
Adaptive-Sync-teknologiAMD Adaptive-Sync
Inbyggda enheterUSB-hubb
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 100 Hz
Pixelhöjd0.3114 mm
Pixlar per tum81.59
Kontrastförhållande1300:1
Färgstöd16,7 miljoner färger
Responstid1 ms (MPRT)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 100 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 115 kHz
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %
BakgrundsbelysningsteknikWLED
FärgSvart med struktur
Dimensioner (BxDxH)61.7 cm x 22 cm x 48.3 cm - med stativ (högsta position)
Vikt5.85 kg
Ljud
TypHögtalare - stereo
Uteffekt / kanal2 watt
Anslutning
GränssnittHDMI (HDCP 1.4)
USB-C (HDCP 1.4)
Linjeutgång för ljud (minijack)
2 x USB
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarLutning, höjd
Lutningsvinkel-5/+20
Höjdjustering100 mm
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
EgenskaperPlats för säkerhetslås (kabellås säljs separat), 100 % återvinningsbar förpackning
Medföljande kablar1 x HDMI-kabel
1 x USB-C till USB-C-kabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)50,000 timme/timmar
Standarder som följsPlug and Play, DDC/CI, RoHS, kvicksilverfri, BFR-fri, PVC-free
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömkonsumtion (driftläge)21 W
Strömförbrukning för SDR (På-läge)21 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)18.8 watt
Strömkonsumtionsställ med0.5 watt
Strömkonsumtion (vid läge av)0.3 watt
Mått och vikt
Utan ställ - bredd: 61.7 cm - djup: 4.6 cm - höjd: 35.7 cm - vikt: 4.07 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd78 cm
Emballagets djup16.1 cm
Emballagets höjd42 cm
Emballagets vikt8.97 kg
Tillverkarens garanti
Service och supportBegränsad garanti - 2 år
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80%