Philips 27B2N4500 - 4000 Series - LED-skärm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - silver, träkol
Philips 27B2N4500 - 4000 Series - LED-skärm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - silver, träkol 27B2N4500/00
FramsidanHöger vinkelFlera vinklarShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
80 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
27B2N4500/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2309622
EnergiklassKlass C
Diagonal storlek27"
Adaptive-Sync-teknologiVESA Adaptive-Sync
Inbyggda enheterUSB 3.2 Gen 1/USB-C-nav
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningQHD 2560 x 1440 vid 120 Hz
Pixelhöjd0.2331 mm
Pixlar per tum109
Ljusstyrka350 cd/m²
Kontrastförhållande1500:1 / 50000000:1 (dynamisk)
Färgstöd16,7 miljoner färger (8-bit)
Färgskala114% NTSC, 125% sRGB
Responstid4 ms (grå-till-grå)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 120 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 190 kHz
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %
BakgrundsbelysningsteknikWLED
FärgSilver, träkol
Dimensioner (BxDxH)61.4 cm x 23.1 cm x 43.6 cm - med stativ (högsta position)
Vikt6.79 kg
Anslutning
GränssnittDisplayPort 1.2 (HDCP 1.4, HDCP 2.2)
2 x HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2)
USB 3.2 Gen 1 uppströms (Typ B)
2 x USB 3.2 Gen 1 nedströms (Typ A)
USB 3.2 Gen 1 nedströms med batteriladdning 1.2 (Typ A)
USB-C 3.2 Gen 1 nedströms (ström upp till 15 W)
Vridningsvinkel360
Rotationsvinkel180
Höjdjustering150 mm
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömförbrukning för SDR (På-läge)13 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)14.94 watt
Mått och vikt
Utan ställ - bredd: 61.4 cm - djup: 5.9 cm - höjd: 37.1 cm - vikt: 5.05 kg
Emballagets höjd44.5 cm
Emballagets vikt9.45 kg
Hållbarhetsinformation
TCO-certifieradTCO Certified Edge Displays, TCO-certifierad, generation 10, för displayer
ENERGY STAR-certifieradJa
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80% RH