Philips 27B2N3500JH - 3000 Series - LED-skärm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 1500:1 - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - svart
Philips 27B2N3500JH - 3000 Series - LED-skärm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 1500:1 - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - svart 27B2N3500JH/00
FramsidanHöger vinkelFlera vinklarShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
74 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
27B2N3500JH/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2549409
EnergiklassKlass D
Diagonal storlek27"
Inbyggda enheterUSB-hubb, webbkamera
USB-strömförsörjning15 watt
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningQHD 2560 x 1440 vid 120 Hz
Pixelhöjd0.2331 mm
Pixlar per tum109
Kontrastförhållande1500:1
Färgstöd16,7 miljoner färger (8-bit)
Färgskala108% sRGB, 97% NTSC
Vertikal uppdateringshastighet48 - 120 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 190 kHz
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %
BakgrundsbelysningsteknikWLED
FärgSvart
Dimensioner (BxDxH)61.5 cm x 22.9 cm x 54 cm - med stativ (högsta position)
Vikt6.36 kg
Inbyggd webbkamera
Sensorupplösning5 Megapixel
EgenskaperKompatibel med Windows Hello, inbyggd mikrofon, LED-indikator, -30° / +30° lutning
Anslutning
Gränssnitt2 x HDMI
DisplayPort 1.2
USB-upstream (Typ B)
Linjeutgång för ljud (minijack)
USB-upstream (Typ B)
3 x USB
USB-C (ström upp till 15 W)
Vridningsvinkel360
Rotationsvinkel-90/+90
Höjdjustering150 mm
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömförbrukning för SDR (På-läge)16 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)18.3 watt
Mått och vikt
Utan ställ - bredd: 61.5 cm - djup: 4.6 cm - höjd: 36.1 cm - vikt: 4.7 kg
Emballagets höjd44.5 cm
Emballagets vikt9.25 kg
Hållbarhetsinformation
ENERGY STAR-certifieradJa
Tillverkarens garanti
Service och supportBegränsad garanti - 5 år
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80% RH