Philips 27B2N3500J - 3000 Series - LED-skärm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - svart
Philips 27B2N3500J - 3000 Series - LED-skärm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - svart 27B2N3500J/00
FramsidanVänster vinkelFlera vinklarShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
235 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
27B2N3500J/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2334852
EnergiklassKlass D
Diagonal storlek27"
Adaptive-Sync-teknologiVESA Adaptive-Sync
Inbyggda enheterUSB 3.2 Gen 1 hubb
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningQHD 2560 x 1440 vid 120 Hz
Pixelhöjd0.2331 mm
Pixlar per tum109
Ljusstyrka350 cd/m²
Kontrastförhållande1500:1 / 50000000:1 (dynamisk)
Färgstöd16,7 miljoner färger (8-bit)
Färgskala114% NTSC (CIE 1976), 125% sRGB (CIE 1931)
Responstid4 ms (grå-till-grå)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 120 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 190 kHz
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %
BakgrundsbelysningsteknikWLED
FärgSvart
Dimensioner (BxDxH)61.5 cm x 14.6 cm x 53.9 cm - med stativ (högsta position)
Vikt6.23 kg
Ljud
TypHögtalare - stereo
Uteffekt / kanal2 watt
Anslutning
GränssnittDisplayPort 1.2 (HDCP 1.4, HDCP 2.2)
2 x HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2)
USB 3.2 Gen 1 uppströms (Typ B)
3 x USB 3.2 Gen 1 nedströms (Typ A)
USB 3.2 Gen 1 nedströms med batteriladdning 1.2 (Typ A)
Linjeutgång för ljud (minijack)
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarHöjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning
Lutningsvinkel-5/+30
Vridningsvinkel360
Rotationsvinkel180
Höjdjustering150 mm
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
Medföljande kablar1 x HDMI-kabel
1 x DisplayPort-kabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)70,000 timme/timmar
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömförbrukning för SDR (På-läge)16 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)11.28 watt
Strömkonsumtionsställ med0.3 watt
Strömkonsumtion (vid läge av)0.3 watt
Programvara / Systemkrav
Inkluderad programvaraPhilips SmartControl
Operativsystem erfordrasApple MacOS, Microsoft Windows 10 / 11
Mått och vikt
Utan ställ - bredd: 61.5 cm - djup: 4.6 cm - höjd: 36.1 cm - vikt: 4.56 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd73 cm
Emballagets djup13.9 cm
Emballagets höjd44.5 cm
Emballagets vikt9.12 kg
Hållbarhetsinformation
TCO-certifieradTCO Certified Edge Displays, TCO-certifierad, generation 10, för displayer
ENERGY STAR-certifieradJa
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80% RH