Philips 27B2N3500J - 3000 Series - LED-skärm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - svart
Information
235 i lager
TillverkarePhilipsArtnr
27B2N3500J/00
| Produktbeskrivning | Philips 27B2N3500J - 3000 Series - LED-skärm - QHD - 27" |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2334852 |
| Energiklass | Klass D |
| Adaptive-Sync-teknologi | VESA Adaptive-Sync |
| Egenskaper | USB 3.2 Gen 1 hubb |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | QHD 2560 x 1440 vid 120 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2331 mm |
| Ljusstyrka | 350 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1500:1 / 50000000:1 (dynamisk) |
| Responstid | 4 ms (grå-till-grå) |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger (8-bit) |
| Färgskala | 114% NTSC (CIE 1976), 125% sRGB (CIE 1931) |
| Inmatningsanslutningar | 2xHDMI, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 % |