Philips 27B2G5601 - 5000 Series - LED-skärm - USB - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 1500:1 - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - silver, träkol
Information
1 i lager
TillverkarePhilipsArtnr
27B2G5601/00
| Produktbeskrivning | Philips 27B2G5601 - 5000 Series - LED-skärm - QHD - 27" |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2124128 |
| Energiklass | Klass C |
| KVM-omkopplare | USB |
| Adaptive-Sync-teknologi | AMD Adaptive-Sync |
| Egenskaper | USB 3.2 Gen 2/USB-C-hubb |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | QHD 2560 x 1440 vid 100 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2331 mm |
| Kontrastförhållande | 1500:1 |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger (True 8-bit) |
| Färgskala | 110% sRGB, 94% NTSC |
| Inmatningsanslutningar | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Inbyggt Ethernet | Ja |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 % |