Philips 27B2G5200 - LED-skärm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 1500:1 - HDMI, VGA, DisplayPort - högtalare - silver, träkol
Philips 27B2G5200 - LED-skärm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 1500:1 - HDMI, VGA, DisplayPort - högtalare - silver, träkol 27B2G5200/00
Höger vinkelVänster vinkelFlera vinklarShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
4 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
27B2G5200/00
ProduktbeskrivningPhilips 27B2G5200 - LED-skärm - Full HD (1080p) - 27"
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2125934
EnergiklassKlass B
EgenskaperUSB-hubb
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort: 100 Hz, HDMI: 100 Hz, VGA: 75 Hz)
Pixelhöjd0.3114 mm
Kontrastförhållande1500:1
Färgstöd16,7 miljoner färger (8-bit)
Färgskala110% sRGB, 96% NTSC
InmatningsanslutningarHDMI, VGA, DisplayPort
DisplaylägesjusteringarHöjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %