Philips 24E2N1110 - 1000 Series - LED-skärm - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 1500:1 - 1 ms - HDMI, VGA - svart
Philips 24E2N1110 - 1000 Series - LED-skärm - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 1500:1 - 1 ms - HDMI, VGA - svart 24E2N1110/00
Höger vinkelVänster vinkelVänster vinkelShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
307 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
24E2N1110/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2047967
EnergiklassKlass E
Diagonal storlek24"
Bildyta23.8"
Adaptive-Sync-teknologiVESA Adaptive-Sync
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 120 Hz
Pixelhöjd0.2745 mm
Pixlar per tum92.56
Kontrastförhållande1500:1
Färgstöd16,7 miljoner färger (6-bitars + A-FRC)
Responstid1 ms (MPRT)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 120 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 140 kHz
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %
BakgrundsbelysningsteknikWLED
FärgSvart
Dimensioner (BxDxH)54.2 cm x 18 cm x 41 cm - med ställ
Vikt2.44 kg
Anslutning
GränssnittHDMI (HDCP 1.4)
VGA (HD-15)
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarLutning
Lutningsvinkel-5/+20
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
Medföljande kablar1 x HDMI-kabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)50,000 timme/timmar
Standarder som följsPlug and Play, DDC/CI, RoHS, kvicksilverfri
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömförbrukning för SDR (På-läge)18 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)15.6 watt
Strömkonsumtionsställ med0.5 watt
Strömkonsumtion (vid läge av)0.3 watt
Programvara / Systemkrav
Operativsystem erfordrasMicrosoft Windows 10 / 11
Mått och vikt
Mått och vikt (komponenter)Med ställ - bredd: 54.2 cm - djup: 18 cm - höjd: 41 cm - vikt: 2.44 kg
Utan ställ - bredd: 54.2 cm - djup: 3.4 cm - höjd: 31.6 cm - vikt: 2.16 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd61.2 cm
Emballagets djup12.4 cm
Emballagets höjd37.8 cm
Emballagets vikt4.07 kg
Hållbarhetsinformation
ENERGY STAR-certifieradJa
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80% RH