Philips 24E2N1110 - 1000 Series - LED-skärm - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 1500:1 - 1 ms - HDMI, VGA - svart
Philips 24E2N1110 - 1000 Series - LED-skärm - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 1500:1 - 1 ms - HDMI, VGA - svart 24E2N1110/00
Höger vinkelVänster vinkelVänster vinkelShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
307 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
24E2N1110/00
ProduktbeskrivningPhilips 24E2N1110 - 1000 Series - LED-skärm - Full HD (1080p) - 24"
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2047967
EnergiklassKlass E
Adaptive-Sync-teknologiVESA Adaptive-Sync
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 120 Hz
Pixelhöjd0.2745 mm
Kontrastförhållande1500:1
Responstid1 ms (MPRT)
Färgstöd16,7 miljoner färger (6-bitars + A-FRC)
InmatningsanslutningarHDMI, VGA
DisplaylägesjusteringarLutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %