Philips 24B2U4301H - 4000 Series - LED-skärm - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 1500:1 - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - silver, träkol
Philips 24B2U4301H - 4000 Series - LED-skärm - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 1500:1 - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - silver, träkol 24B2U4301H/00
Vänster vinkelHöger vinkelFlera vinklarShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
24B2U4301H/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
EnergiklassKlass D
Diagonal storlek24"
Bildyta23.8"
Inbyggda enheterGigabit Ethernet-nätverksadapter
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 120 Hz
Pixelhöjd0.2745 mm
Pixlar per tum93
Kontrastförhållande1500:1
Färgstöd16,7 miljoner färger (8-bit)
Färgskala110% sRGB, 96% NTSC
Vertikal uppdateringshastighet48 - 120 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 140 kHz
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %
BakgrundsbelysningsteknikWLED
FärgSilver, träkol
Dimensioner (BxDxH)54.4 cm x 23.2 cm x 50.3 cm - med stativ (högsta position)
Vikt5.87 kg
Inbyggd webbkamera
Sensorupplösning5 Megapixel
Egenskaper-30° / +30° lutning, kompatibel med Windows Hello
Ljudingång
TypMikrofon
Ljud
TypHögtalare - stereo
Uteffekt / kanal2 Watt
Anslutning
GränssnittHDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2)
DisplayPort (HDCP 1.4, HDCP 2.2)
LAN (RJ-45)
2 x USB
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarHöjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning
Lutningsvinkel-5/+30
Vridningsvinkel360
Rotationsvinkel180
Höjdjustering150 mm
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
Inkluderade tillbehörStrömkabel
Medföljande kablar1 x HDMI-kabel
1 x DisplayPort-kabel
1 x USB-C till USB-C-kabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)70,000 timmar
Standarder som följsHDCP 1.4, HDCP 2.2, Plug and Play, DDC/CI
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömförbrukning för SDR (På-läge)14 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)14.87 Watt
Strömkonsumtionsställ med0.3 Watt
Strömkonsumtion (vid läge av)0.3 Watt
Programvara / Systemkrav
Inkluderad programvaraPhilips SmartControl
Operativsystem erfordrasApple MacOS, Microsoft Windows 10 / 11
Mått och vikt
Utan ställ - bredd: 54.4 cm - djup: 5.7 cm - höjd: 32.6 cm - vikt: 4.13 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd61.5 cm
Emballagets djup13.9 cm
Emballagets höjd42 cm
Emballagets vikt7.78 kg
Hållbarhetsinformation
ENERGY STAR-certifieradJa
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80% RH