Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Skärmar PC : Philips
Philips 24B2U4301H - 4000 Series - LED-skärm - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 1500:1 - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - silver, träkol
Information
0 i lager
TillverkarePhilipsArtnr
24B2U4301H/00
| Produktbeskrivning | Philips 24B2U4301H - 4000 Series - LED-skärm - Full HD (1080p) - 24" |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24" |
| Energiklass | Klass D |
| Egenskaper | Gigabit Ethernet-nätverksadapter |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 vid 120 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2745 mm |
| Kontrastförhållande | 1500:1 |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger (8-bit) |
| Färgskala | 110% sRGB, 96% NTSC |
| Inmatningsanslutningar | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Ljudingång | Mikrofon |
| Inbyggd webbkamera | 5 Megapixel |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 % |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Färg | Silver, träkol |
| Dimensioner (BxDxH) - med stativ (högsta position) | 54.4 cm x 23.2 cm x 50.3 cm |
| Vikt | 5.87 kg |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd |
| Standarder som följs | HDCP 1.4, HDCP 2.2, Plug and Play, DDC/CI |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.