Philips 24B2U3301 - 3000 Series - LED-skärm - 24" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 1500:1 - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart
Information
5 i lager
TillverkarePhilipsArtnr
24B2U3301/00
| Produktbeskrivning | Philips 24B2U3301 - 3000 Series - LED-skärm - Full HD (1080p) - 24" |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2247978 |
| Energiklass | Klass C |
| Adaptive-Sync-teknologi | VESA Adaptive-Sync |
| Egenskaper | USB 3.2 Gen 1/USB-C-nav |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 vid 120 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2745 mm |
| Kontrastförhållande | 1500:1 |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger (8-bit) |
| Färgskala | 110% sRGB, 96% NTSC |
| Inmatningsanslutningar | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Inbyggt Ethernet | Ja |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 % |