Philips 24B2N4200 - 4000 Series - LED-skärm - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - högtalare - silver, träkol
Philips 24B2N4200 - 4000 Series - LED-skärm - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - högtalare - silver, träkol 24B2N4200/00