Philips 24B2N3200JH - 3000 Series - LED-skärm - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 1500:1 - HDMI, VGA, DisplayPort - högtalare - svart
Philips 24B2N3200JH - 3000 Series - LED-skärm - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 1500:1 - HDMI, VGA, DisplayPort - högtalare - svart 24B2N3200JH/00