Philips 24B2N3200J - 3000 Series - LED-skärm - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 1500:1 - HDMI, VGA, DisplayPort - högtalare - svart
Philips 24B2N3200J - 3000 Series - LED-skärm - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 1500:1 - HDMI, VGA, DisplayPort - högtalare - svart 24B2N3200J/00
FramsidanVänster vinkelTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
47 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
24B2N3200J/00
ProduktbeskrivningPhilips 24B2N3200J - 3000 Series - LED-skärm - Full HD (1080p) - 24"
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2310126
EnergiklassKlass C
EgenskaperUSB-hubb
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort: 120 Hz, HDMI: 120 Hz, VGA: 75 Hz)
Pixelhöjd0.2745 mm
Kontrastförhållande1500:1
Färgstöd16,7 miljoner färger (8-bit)
Färgskala110% sRGB, 96% NTSC
InmatningsanslutningarHDMI, VGA, DisplayPort
DisplaylägesjusteringarHöjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %