Philips 24B2N3200D - 3000 Series - LED-skärm - 24" - 1920 x 1200 WUXGA @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - högtalare - svart
Philips 24B2N3200D - 3000 Series - LED-skärm - 24" - 1920 x 1200 WUXGA @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - högtalare - svart 24B2N3200D/00
Höger vinkelVänster vinkelTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
24 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
24B2N3200D/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2401422
EnergiklassKlass B
Diagonal storlek24"
Adaptive-Sync-teknologiVESA Adaptive-Sync
Inbyggda enheterUSB 3.2 nav
USB-strömförsörjning15 watt
PaneltypIPS
Bildförhållande16:10
Ursprunglig upplösningWUXGA 1920 x 1200 (DisplayPort: 100 Hz, HDMI: 100 Hz, VGA: 75 Hz)
Pixelhöjd0.27 mm
Pixlar per tum94.07
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande1500:1 / 50000000:1 (dynamisk)
Färgstöd16,7 miljoner färger (8-bit)
Färgskala100% NTSC (CIE 1976), 115% sRGB (CIE 1931)
Responstid4 ms (grå-till-grå)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 100 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 135 kHz
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %
BakgrundsbelysningsteknikWLED
FärgSvart
Dimensioner (BxDxH)53.5 cm x 22.7 cm x 53.1 cm - med stativ (högsta position)
Vikt5.76 kg
Ljud
TypHögtalare - stereo
Uteffekt / kanal2 watt
Anslutning
GränssnittHDMI (HDCP 1.4)
DisplayPort 1.2 (HDCP 1.4)
VGA (HD-15)
Linjeingång för ljud (minijack)
Linjeutgång för ljud (minijack)
USB 3.2 uppströms (Typ B)
3 x USB 3.2 nedströms (Typ A)
USB 3.2 nedströms (snabbladdning BC 1.2)
USB-C 3.2 (ström upp till 15 W)
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarHöjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning
Lutningsvinkel-5/+30
Vridningsvinkel360
Rotationsvinkel-90/+90
Höjdjustering150 mm
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
Medföljande kablar1 x HDMI-kabel
1 x DisplayPort-kabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)70,000 timme/timmar
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömförbrukning för SDR (På-läge)9 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)12.69 watt
Strömkonsumtionsställ med0.3 watt
Strömkonsumtion (vid läge av)0.3 watt
Programvara / Systemkrav
Inkluderad programvaraPhilips SmartControl
Mått och vikt
Utan ställ - bredd: 53.5 cm - djup: 4.6 cm - höjd: 34.8 cm - vikt: 4.25 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd61.5 cm
Emballagets djup13.9 cm
Emballagets höjd42 cm
Emballagets vikt7.89 kg
Hållbarhetsinformation
TCO-certifieradTCO Certified Edge Displays, TCO-certifierad, generation 10, för displayer
ENERGY STAR-certifieradJa
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80% RH