Philips 24B2N3200D - 3000 Series - LED-skärm - 24" - 1920 x 1200 WUXGA @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - högtalare - svart
Philips 24B2N3200D - 3000 Series - LED-skärm - 24" - 1920 x 1200 WUXGA @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - högtalare - svart 24B2N3200D/00
Höger vinkelVänster vinkelTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
24 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
24B2N3200D/00
ProduktbeskrivningPhilips 24B2N3200D - 3000 Series - LED-skärm - WUXGA - 24"
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2401422
EnergiklassKlass B
Adaptive-Sync-teknologiVESA Adaptive-Sync
EgenskaperUSB 3.2 nav, USB PD 15 watt
PaneltypIPS
Bildförhållande16:10
Ursprunglig upplösningWUXGA 1920 x 1200 (DisplayPort: 100 Hz, HDMI: 100 Hz, VGA: 75 Hz)
Pixelhöjd0.27 mm
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande1500:1 / 50000000:1 (dynamisk)
Responstid4 ms (grå-till-grå)
Färgstöd16,7 miljoner färger (8-bit)
Färgskala100% NTSC (CIE 1976), 115% sRGB (CIE 1931)
InmatningsanslutningarHDMI, VGA, DisplayPort
DisplaylägesjusteringarHöjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %