Philips 24B2G5200 - LED-skärm - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 1500:1 - HDMI, VGA, DisplayPort - högtalare - träkol
Philips 24B2G5200 - LED-skärm - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 1500:1 - HDMI, VGA, DisplayPort - högtalare - träkol 24B2G5200/00