Philips 16B1P3302D - 3000 Series - LED-skärm - 16" (15.6" visbar) - bärbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 700:1 - 4 ms - 2xUSB-C - svart
Philips 16B1P3302D - 3000 Series - LED-skärm - 16" (15.6" visbar) - bärbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 700:1 - 4 ms - 2xUSB-C - svart 16B1P3302D/00