Philips 16B1P3302D - 3000 Series - LED-skärm - 16" (15.6" visbar) - bärbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 700:1 - 4 ms - 2xUSB-C - svart
Philips 16B1P3302D - 3000 Series - LED-skärm - 16" (15.6" visbar) - bärbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 700:1 - 4 ms - 2xUSB-C - svart 16B1P3302D/00
Höger vinkelVänster vinkelFramsidanShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
2 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
16B1P3302D/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1395084
EnergiklassKlass C
Diagonal storlek16"
Bildyta15.6"
USB-strömförsörjning65 watt
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 75 Hz
Pixelhöjd0.17925 mm
Pixlar per tum141
Ljusstyrka250 cd/m²
Kontrastförhållande700:1 / 50000000:1 (dynamisk)
Färgstöd16,2 miljoner färger
Färgskala46% NTSC (CIE 1976), 64% sRGB (CIE 1931)
Responstid4 ms (grå-till-grå)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 75 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 150 kHz
Horisontell visningsvinkel170
Vertikal visningsvinkel170
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %
BakgrundsbelysningsteknikWLED
FärgSvart
Dimensioner (BxDxH)35.9 cm x 11.9 cm x 23.2 cm - med stativ (högsta position)
Vikt1.03 kg
Anslutning
Gränssnitt2 x USB-C (HDCP 1.4, HDCP 2.2, DisplayPort altläge, ström upp till 65 W)
Linjeutgång för ljud (minijack)
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarLutning, pivot (rotation)
Lutningsvinkel0/+90
Rotationsvinkel90
VESA-infästningsgränssnittVESA
Diverse
EgenskaperPlats för säkerhetslås (kabellås säljs separat), texturerad finish
Inkluderade tillbehörSkyddsfodral
Medföljande kablar1 x USB-C till USB-C-/USB-A-kabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)70,000 timme/timmar
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
Strömkonsumtion (driftläge)6.2 W
Strömförbrukning för SDR (På-läge)8 kWh/1 000 h
Strömkonsumtionsställ med0.5 watt
Strömkonsumtion (vid läge av)0.3 watt
Programvara / Systemkrav
Inkluderad programvaraPhilips SmartControl
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd40.4 cm
Emballagets djup10.3 cm
Emballagets höjd28.1 cm
Emballagets vikt2.08 kg
Hållbarhetsinformation
ENERGY STAR-certifieradJa
ENERGY STAR-version8.0
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80%