Philips 16B1P3302D - 3000 Series - LED-skärm - 16" (15.6" visbar) - bärbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 700:1 - 4 ms - 2xUSB-C - svart
Philips 16B1P3302D - 3000 Series - LED-skärm - 16" (15.6" visbar) - bärbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 700:1 - 4 ms - 2xUSB-C - svart 16B1P3302D/00
Höger vinkelVänster vinkelFramsidanShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
2 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
16B1P3302D/00
ProduktbeskrivningPhilips 16B1P3302D - 3000 Series - LED-skärm - Full HD (1080p) - 16"
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 16"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1395084
EnergiklassKlass C
Strömkonsumtion (driftläge)6.2 W
EgenskaperUSB PD 65 watt
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 75 Hz
Pixelhöjd0.17925 mm
Ljusstyrka250 cd/m²
Kontrastförhållande700:1 / 50000000:1 (dynamisk)
Responstid4 ms (grå-till-grå)
Färgstöd16,2 miljoner färger
Färgskala46% NTSC (CIE 1976), 64% sRGB (CIE 1931)
Inmatningsanslutningar2xUSB-C
DisplaylägesjusteringarLutning, pivot (rotation)
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %