E2N1100L/00 Computer Monitor 68.6 Cm (27") 1920 X 1080
E2N1100L/00 Computer Monitor 68.6 Cm (27") 1920 X 1080 27E2N1100L/00
Vänster vinkelFramsidanTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
27E2N1100L/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2030696
EnergiklassKlass D
Diagonal storlek27"
Adaptive-Sync-teknologiVESA Adaptive-Sync
PaneltypVA
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 (VGA: 60 Hz, HDMI: 100 Hz)
Pixelhöjd0.3114 mm
Pixlar per tum81.59
Kontrastförhållande4000:1
Färgstöd16,7 miljoner färger
Responstid1 ms (MPRT)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 100 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 115 kHz
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningHaze 25 %, anti-glare 3H hardness
BakgrundsbelysningsteknikWLED
FärgSvart med struktur
Dimensioner (BxDxH)61.4 cm x 20 cm x 42 cm - med ställ
Vikt3.05 kg
Anslutning
GränssnittHDMI (HDCP 1.4)
VGA
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarLutning
Lutningsvinkel-5/20
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
EgenskaperPlats för säkerhetslås (kabellås säljs separat)
Medföljande kablar1 x HDMI-kabel
1 x VGA-kabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)50,000 timme/timmar
Standarder som följsPlug and Play, DDC/CI, RoHS, BFR-fri, PVC-free
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömförbrukning för SDR (På-läge)16 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)17.6 watt
Strömkonsumtionsställ med0.5 watt
Strömkonsumtion (vid läge av)0.3 watt
Programvara / Systemkrav
Operativsystem erfordrasApple MacOS, Microsoft Windows 10 / 11
Mått och vikt
Mått och vikt (komponenter)Med ställ - bredd: 61.4 cm - djup: 20 cm - höjd: 42 cm - vikt: 3.05 kg
Utan ställ - bredd: 61.4 cm - djup: 3.2 cm - höjd: 36.3 cm - vikt: 2.69 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd69 cm
Emballagets djup12.6 cm
Emballagets höjd42 cm
Emballagets vikt5.2 kg
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80%