E1N1100A/00 Led Display 68.6 Cm (27") 1920 X 1080 Pixels
E1N1100A/00 Led Display 68.6 Cm (27") 1920 X 1080 Pixels 27E1N1100A/00
Höger vinkelVänster vinkelTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
17 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
27E1N1100A/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
EnergiklassKlass D
Diagonal storlek27"
Adaptive-Sync-teknologiAMD FreeSync
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 100 Hz
Pixelhöjd0.3114 mm
Pixlar per tum81.59
Ljusstyrka250 cd/m²
Kontrastförhållande1300:1
Färgstöd16,7 miljoner färger
Responstid4 ms (grå-till-grå), 1 ms (MPRT)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 100 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 115 kHz
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %
BakgrundsbelysningsteknikWLED
FärgSvart
Dimensioner (BxDxH)61.7 cm x 21.1 cm x 45.7 cm - med stativ (högsta position)
Vikt4 kg
Ljud
TypHögtalare - stereo
Uteffekt / kanal2 watt
Anslutning
GränssnittVGA
HDMI (HDCP 1.4)
Linjeutgång för ljud (minijack)
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarLutning
Lutningsvinkel-5/+20
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
Medföljande kablar1 x HDMI-kabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)50,000 timme/timmar
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömförbrukning (typisk)18.8 watt
Strömkonsumtionsställ med0.5 watt
Strömkonsumtion (vid läge av)0.3 watt
Mått och vikt
Utan ställ - bredd: 61.7 cm - djup: 4.6 cm - höjd: 35.7 cm - vikt: 3.58 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd69 cm
Emballagets djup14.1 cm
Emballagets höjd45.5 cm
Emballagets vikt6.62 kg
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80%