E1N1100A/00 Led Display 60.5 Cm (23.8") 1920 X 1080 Pixels
E1N1100A/00 Led Display 60.5 Cm (23.8") 1920 X 1080 Pixels 24E1N1100A/00
Höger vinkelVänster vinkelVänster vinkelShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
24E1N1100A/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1868751
EnergiklassKlass D
Diagonal storlek24"
Bildyta23.8"
Adaptive-Sync-teknologiAMD Adaptive-Sync
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 100 Hz
Pixelhöjd0.2745 mm
Pixlar per tum92.56
Ljusstyrka250 cd/m²
Kontrastförhållande1300:1
Färgstöd16,7 miljoner färger
Responstid4 ms (grå-till-grå), 1 ms (MPRT)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 100 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 115 kHz
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %
BakgrundsbelysningsteknikWLED
FärgSvart
Dimensioner (BxDxH)54.2 cm x 18 cm x 41.7 cm - med stativ (högsta position)
Vikt2.92 kg
Ljud
TypHögtalare - stereo
Uteffekt / kanal2 watt
Anslutning
GränssnittVGA
HDMI (HDCP 1.4)
Linjeutgång för ljud (minijack)
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarLutning
Lutningsvinkel-5/+20
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
Medföljande kablar1 x HDMI-kabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)50,000 timme/timmar
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömkonsumtion (driftläge)14 W
Strömförbrukning för SDR (På-läge)14 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)14.5 watt
Strömkonsumtionsställ med0.5 watt
Strömkonsumtion (vid läge av)0.3 watt
Mått och vikt
Utan ställ - bredd: 54.2 cm - djup: 4.5 cm - höjd: 31.6 cm - vikt: 2.57 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd61 cm
Emballagets djup12.4 cm
Emballagets höjd37 cm
Emballagets vikt4.68 kg
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80%